Domácí zdravotní péče ŠTERNBERK

Jste vy nebo vaši blízcí po operaci či úrazu a chcete se zotavovat doma? Trpíte chronickou nemocí a potřebujete základní zdravotní péči, a přitom si přejete zůstat doma? Přerůstá vám zdravotní péče o sebe či přes hlavu nebo si nevíte rady a hledáte někoho, kdo vám pomůže a poradí?

V podobné situaci jako vy se nachází mnoho lidí, kterým úspěšně pomáháme v rámci domácí zdravotní péče (home care). Potřebujete-li systematickou zdravotní péči v domácím prostředí, naše zkušené zdravotní sestry vám pomohou např. s převazy, polohováním nebo s katetrizací.

Postaráme se o vás s citem, pochopením a diskrétností

Pro koho je domácí zdravotní péče vhodná?

Pro každého, kdo ji potřebuje. V praxi pečujeme o pacienty propuštěné z lůžkových zdravotnických zařízení, o chronicky nemocné, lidi po úrazech či operacích. Péči poskytujeme pacientům všeho věku.

Naše sestřičky se o vás postarají v bezpečí vašeho domova, mezi vašimi blízkými. Společnými silami uděláme důležitý krok ke zdárné rekonvalescenci nebo zvládnutí obtíží, které vaši nemoc provázejí.

Na základě doporučení praktického lékaře je domácí péče plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

Všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE


JAK VÁM NÁŠ TÝM SESTŘIČEK ZE ŠTERNBERKA POMŮŽE?

Zajistíme každodenní plnohodnotnou zdravotní péči. Stejnou, jakou by vám poskytly sestry v nemocnici nebo jiném zdravotnickém zařízení.

Navážeme spolupráci s vašim ošetřujícím lékařem. Na základě jeho doporučení připravíme ošetřovatelský plán. Spolu si pak naplánujeme pravidelné návštěvy. Každý den za vámi přijedeme domů a postaráme se mimo jiné o aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizace, kontrola krevního tlaku i glykemie nebo odběry biologického materiálu. O průběhu léčby pravidelně informujeme lékaře, předáváme mu objektivní nálezy a biologické hodnoty.

Vzájemná důvěra je základem naší společné cesty k lepšímu zdraví. Jsme empatickými hosty, kteří vám budou oporou. Respektujeme vás i vaši rodinu. Osobní přístup a diskrétnost je samozřejmostí.