Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Šternberk

Jsme zdravotní sestry, pečovatelky a ostatní odborníci zaměření na domácí péči o nemocné a osoby, které nezvládají základní péči o sebe i domácnost. Před mnoha lety nás spojilo jediné. Touha pomáhat. Ta se nás drží stále. Díky vášni pro naši práci je nám vlastní laskavost, ochota a píle. Na našich službách i na nás samotných stále pracujeme a snažíme se být lepší. Den za dnem jsme připraveni pomáhat každému, kdo domácí zdravotní péči potřebuje.

Sestřičky ze Šternberka jsou součástí velkého týmu Sestřička.cz. Pečovatelské a zdravotnické služby postupně rozšiřujeme po celé republice. Naši klienti jsou jako naše rodina, žádné čárky v seznamu denních úkolů.

Buďte i vy součástí naší rodiny. Přijedeme za vámi tam, kde je vám nejlíp. Domů. Vždy v přesně stanovený čas tak, abychom si společně nastolili pravidelný režim, který co nejméně zatíží vaši pohodovou domácí atmosféru. Spolehněte se na naši solidaritu, pečlivost a diskrétnost.

Ničeho se nebojte a řekněte si o pomoc. Čím dřív začneme spolupracovat, tím dřív budete mít po boku odbornou a citlivou oporu. A ta se vždycky hodí. Obzvlášť v nemoci.


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Najdete nás po celé ČR. Vyberte si jednu z našich poboček.

​​​mapa

Smluvní pojišťovny

  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra